sobota, 11 czerwca 2016

Coiff&Co. Huile Intense. Profesjonalna odżywka do włosów głęboko nawilżająca.

Wielkie, wprost ogromne oczekiwania, czasem nijak się mają do rzeczywistości. Pozytywne opinie wyczytane w internecie, okazują się zupełnie rozbieżne z naszymi odczuciami.
Pewnie wiele z Was miało podobne przejścia i doświadczenia. Powiem jednak szczerze, że rozczarowanie odżywką Coiff&Co należy do czołówki ostatnich kilku lat. Dawno nic mnie tak nie zawiodło jak ten produkt, a dlaczego? O tym już w dalszej części wpisu.


Odżywki do włosów, bywają lepsze, gorsze, ale żeby aż tak fatalne? Niestety padło na mnie, by się o tym przekonać.
Odżywka zwana profesjonalną, miała głęboko nawilżać, regenerować, wzmacniać i przywracać blask.
A robiła wielkie nic.


Niezależnie czy trzymałam ją wymagane 3 minuty, czy też zdecydowanie dłużej, nie wpływała pozytywnie na kondycję moich włosów. Wprost przeciwnie, potrafiła sprawić że wyglądały na przetłuszczone, ale zupełnie nie nawilżone, czy zregenerowane.
Pomimo długiego i dokładnego spłukiwania na włosach często zostawał nieprzyjemny film, który zabierał oczekiwane uczucie świeżości.
Już podczas samej aplikacji odżywka dziwnie się zachowywała, traciła szybko swoją kremową konsystencję, miałam wrażenie że wszystko spływa po mnie jak po kaczce, zmienia się w olejowy film, nie trzyma włosa, tylko je otłuszcza. Dziwne odczucie.


Do wad zaliczam również pompkę, która przy tak gęstym produkcie odmawiała współpracy. Pozostawało albo ją odkręcać i wyciskać produkt z butelki, co wymagało sporej siły, albo też przetykać co  jakiś czas pompkę i wstrząsać odżywką.
Zaraz po dwóch użyciach pompka już odmówiła współpracy, odciągnęła niewielką ilość odżywki, a reszta stała niewzruszona, pompka nie była w stanie jej zassać.


W regularnej cenie odżywka kosztowała 25zł w Hebe, ja kupiłam ją w promocji za 19, a ostatnio w Ostatniej szansie widziałam ją za 13zł.

Jak dla mnie - odżywka niewypał, nie wpływa w żaden sposób na poprawę kondycji włosa, wręcz przeciwnie - pogarsza ich wygląd. Najgorsza jaką miałam okazję używać.
Wielkie oczekiwana = wielkie rozczarowanie.

Miałyście okazję używać odżywki, bądź szamponu z tej serii? Jaka odżywka okazała się być tą najgorszą jak na ten moment?

2 komentarze: