poniedziałek, 16 maja 2011

Moje kredki

Początkowo miał być to post poświęcony tylko kredkom Gosh, jednak jak już zaczęłam się nimi po rękach mazać stwierdziłam że przelecę już wszystkie posiadane kredki.

Na początek moi ulubieńcy Gosh Velvet Touch Eye Liner Waterproof, oczywiście kolory czarnego - Black Ink używam codziennie.
Posiadam kolory: Black Ink, Hypnotic Grey, Truly Brown, Blueberry Ice, Purple Stain, Ice Blue, Ocean Mist, Blue Lagoon, Golden Moss, Lemon Soda.

Velvet Touch Eye Liner Waterproof: Black Ink, Hypnotic Grey, Truly Brown, Blueberry Ice, Purple Stain, Ice Blue, Ocean Mist, Blue Lagoon, Golden Moss, Lemon Soda

A oto i one:
Velvet Touch Eye Liner Waterproof: Black Ink, Hypnotic Grey, Truly Brown, Blueberry Ice, Purple Stain, Ice Blue, Ocean Mist, Blue Lagoon, Golden Moss, Lemon Soda

Następnie, mam też kredki Gosh Let's Twist eyeliner, te są już wysuwane.
Gosh, Let's Twist eyeliner: Green Gate, 101 Aqua Line, Grey Mink, Carbon Black

 Są to miękkie, trwałe kredki, świetne nadają się na linię wodną, nie podrażniają mi oczu. Cena niestety jest trochę wygórowana, u mnie w mieście w małej drogerii kosztowały ok 32zł. Mnie natomiast udało się kupić większość na Allegro, w przystępnej cenie.


Kolejne ulubione kredki są z firmy Sterling. Fioletowa to Sterling Eye Shadow Pencil, a druga to Sterling Kohl Kajal Pencil.

Kredki które trafiły do mnie przypadkiem, dostała je mama która się nie maluje. Na kredkach napisane jest Made in England, systematycznie szukam na google, szukałam u mnie w mieście, na Allegro i nigdzie nie mogę ich dorwać, a są rewelacyjne. Tę fioletową z powodzeniem używam na linię wodną, piękny, trwały kolor.
Może ktoś ma do nich dostęp, wie jak je zdobyć?

Sterling Eye Shadow Pencil, Sterling Kohl Kajal pencilSally Hansen Color Stick for Eyes kupione w niskiej cenie na Allegro.
Sally Hansen Color Stick for Eyes
Kolejne kredki z mojej kolekcji:
- NYX Jumbo Pencil: Milk 604 i Purple Velvet 623A
- Mon Ami, dwustronna biało-różowa
- Miss Sporty Fabulous Eyes 050 Peach punk i 080 Chocolate
- Pierre Rene Eyeliner 16 - niestety dość twarda
- Bourjois Regard Effet Metallise 56 Fil d'or - złota
I ostatnia już porcja kredek:
- Golden Rose, Emily: 118, 109, 116
- Essence Long Lasting eye pencil: 02 Hot Chocolate
- Max Factor Kohl Pencil 070 Olive
- Benefit BADgal
- Avon SuperShock - Plumful i Black
2 komentarze: