środa, 6 marca 2013

Pierre Rene Professional - pędzelki 03 i 10

Dziś chciałam pokazać Wam dwa pędzelki, które są już ze mną od jakiegoś czasu. Nie spotykam się z nimi ani w blogowych wpisach, ani w filmach na YouTube, a ze względu na jakość i cenę warto się nimi zainteresować.
Firma Pierre Rene jest zapewne wszystkim znana, ich lakiery, pomadki, podkłady, kredki, goszczą w naszych kosmetyczkach.
Pierre Rene Professional 03 i 10
Pędzelki przychodzą zapakowane w przezroczyste etui, dzięki czemu zyskujemy dla nich odpowiednie miejsce w czasie podróży.
Jest również ulotka, zawierająca opis i zdjęcie pozostałych pędzli z oferty, co jest świetną zachętą, nawet Sephora takowych nie dołącza, a może powinna.


Posiadam dwa nr. 03(od lewej) i 10

Pierre Rene Professional - rozpiska pędzli

Pędzel nr 03, wykonany z włosia sobola, największy z gamy pędzli Pierre Rene do aplikacji cieni. Włosie jest dość zwarte, sztywne, ale nadal dość plastyczne i miękkie, by przypaść do gustu mnie, wielbicielce miękkich, puchatych pędzli. Świetnie sprawdza się do aplikacji cienia bazowego na całą powiekę. Nakładanie nim cienia jest łatwe, nie przysparza żadnych problemów, kształt pozwala dotrzeć w kąciki. 
Włosie nie wypada, rączka wygodna.
Cena: 19,49zł

Pierre Rene Professional 03
Pędzel nr 10, czarny  włos kucyka, to typowa kulka. Miękkie włosie ułatwia dotarcie w załamanie powieki, świetnie nadaje się nie tylko do nałożenia tam cienia, ale i jego roztarcia. Mój ulubieniec w ostatnim czasie. Włosie nie wypada, nie drapie. Rewelacja.

Pierre Rene Professional 10


Jedyny minus, brak numeracji na pędzlu.

2 komentarze:

  1. Zainteresowałaś mnie tymi pędzlami, muszę się koniecznie za nimi rozejrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę że warto, zwłaszcza przy takiej cenie.

    OdpowiedzUsuń