czwartek, 3 września 2015

Zakupy z miesiąca sierpnia 2015r

Sierpień, miesiąc wakacyjny, nie był dla mnie miesiącem szczególnie zakupowym. Niemniej jednak kilka rzeczy przyniosłam do domu.

Jednymi z pierwszych zakupów w sierpniu były te w drogerii Hebe, ograniczyły się one tylko do marki Essence. O ile do tej pory wzbraniałam się przed konturówkami do ust Essence, tak teraz wzięłam kilka, dorzuciłam jeszcze bazę pod tusz. Za całość wyszło niecałe 31zł.Nawet krótkie wyjazdy wakacyjne przynoszą za sobą zakupy. Część z nich to te, szczególnie wymarzone i od dawna planowane. Do tych wyjątkowych, należą zakupy w salonie Kiko w Wiedniu.
W ciągu 3 dni pobytu byłam tam 2 razy, a korzystając z obowiązujących promocji do -50% upolowałam kolorowe eyelinery, oraz cienie.Następne zakupy poczyniłam w drogeriach DM w Wiedniu, oraz w Czechach już podczas drogi powrotnej. Co dziwne, w żadnym z Wiedeńskich Dm-ów nie było szamponu oczyszczającego, za to już w pierwszym czeskim dostępny był bez problemu.Mistrzem urlopowych zakupów, jest też moja mama. W ciągu tygodnia spędzonego w Krynicy, 3 razy przekraczała granicę, by kupić płyny do kąpieli Tetesept, dostępne w najbliższym DM. Wykupiła wszystkie, wróciła tam także po dostawie i zostawiła puste półki.  Obie uwielbiamy Tetesepty!Przyniosłam do domu również kolejne dwie koszulki ze sklepu Takko. Przy tak niskich cenach i świetnej jakości, kolory nie mają już znaczenia, choć muszę przyznać, że tych jeszcze nie miałam. Łącznie za obie zapłaciłam 15,98zł.Kolejne drobnostki to kosmetyki marki Orientana. Dwa mydła z luffą, są dla mojej drugiej połowy, w promocji w Hebe płaciłam 8,99zł za sztukę. Balsam w kostce dostałam, on będzie już dla mnie.Zapas ulubionych antyperspirantów zyskałam dzięki promocjom w Super-Pharm. Vichy kosztował 19,99zł, a SVR Spirial 24,99zł. Mam dzięki temu zapas na dobrych kilka miesięcy.Przeważająca większość tych zakupów, to produkty które lubię, znam i używam, lub też te wymarzone i od dawna planowane. Czuję się więc w pełni rozgrzeszona. Oby wrzesień również pozwolił mi wytrwać w postanowieniu oszczędzania.

Znacie, lubicie pokazane przeze mnie produkty?

7 komentarzy:

 1. będąc w dm na pewno również kupię płyny Tetesept. na pewno warto je wypróbować skoro Ty zaopatrzyłaś się w taką ilość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię konturówki z Essence ;). Ciekawa jestem produktów z Kiko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się czaję na konturówki z Essence, mam jedną ale upatrzyłam fajny kolorek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zakupy :) Miło popatrzeć. Ja planuję kupić kredkę z Essence transparentną :) to chyba ta 13?

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne produkty z Dmu - miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Konturówki z Essence! uwielbiam !! :) :)

  OdpowiedzUsuń