wtorek, 22 grudnia 2015

Akcja Celebruj Chwile - Postanowienia na Nowy Rok

Nowy Rok zbliża się już wielkimi krokami. Pewnie zanim się obejrzymy będzie już połowa stycznia i z utęsknieniem będziemy już wyglądać wiosny.
Chciałabym nie przespać jednak tych pierwszych miesięcy i z rozpędem ruszyć z realizacją planów przewidzianych na rok 2016.

Zeszłoroczna lista została zrealizowana w zadowalającym stopniu. Sukcesywnie wyznaczałam sobie terminy na spełnianie swoich marzeń, tak, by każdy miesiąc stanowił wyzwanie, a jego realizacja dawała mi dużo satysfakcji.

W tym roku na liście znajdą się rzeczy drobne i te większe, materialne i nie tylko. Jest też kilka marzeń o których jednak nie wspomnę, to wolałabym zachować dla siebie, kiedy jednak uda się je zrealizować, faktem tym zapewne się tu podzielę.


1. Dysk zewnętrzny 1 TB, może i nie jest to rzecz niezbędna, ale bardzo przydatna i wiem że kiedy wreszcie będzie w domu, zniknie problem z przywiązaniem do jednego komputera.

2. Palety Magnetyczne Vipera, to cel powtórzony z zeszłego roku, bo mimo iż został zrealizowany, to znów jest potrzebny. Konkretne dwa modele wpisuję na listę:
Vipera Profesjonalna Średnia Paleta Puzzle Magnetic Play Zone z Satynową pokrywką
Vipera Profesjonalna Duża Paleta Puzzle Magnetic Play Zone z Satynową pokrywką3. Perfumy, na chwilę obecną to zaplanowane trzy flakony. Bvlgari Omnia Crystalline edt, Escada Magnetism i Narciso Rodriguez Essence edp. Najlepiej duże flakony, najpewniej testery i zapewne na orpe.pl lub e-glamour.pl bo tam najtaniej.

4. Chciałabym też, aby blog zyskał nowych, stałych obserwatorów. Sukcesem byłoby dobicie do końca 2016 roku do 300. Niby jest to niewiele, patrząc w porównaniu z innymi blogami, jednak dla mnie dużo, wiedząc jak trudno to przychodzi.

5. Stabilizacja, pewność i poczucie bezpieczeństwa. O ile 2015 rok nie rozpieszczał, tak niestety 2016 jawi się jako gorszy. Niby w oddali, ale widzę niepewność, stres, nerwy i poczucie bezsensu i bezsilności. Wiem, że to co nieuniknione nadejść musi i jakakolwiek walka, to tylko szarpanie się i niepotrzebny stres. Chciałabym mimo wszystko, by ten nadchodzący rok zaskoczył spokojem, pewnością jutra i przyszłości, by wyzbyć się trosk i ciągłego ścisku w żołądku.

6. Targi Kosmetyczne Beauty Forum wiosną, a Lne jesienią. Mąż chyba złapie się za głowę, gdy znów będę mu o tym truć.7. Urlopowy wyjazd, kilka ciepłych dni w górach. Nawet nie tydzień, wystarczą 4 dni, ale słoneczne, spokojne i naładowane pozytywną energią.


8. Akrylowe organizery, bądź te lustrzane, jakie ostatnio widziałam w Tk Maxx. Istne cudeńka, na które zawsze znalazłoby się miejsce.

Kolejne marzenia przemilczę, bo są na tyle prywatne, że nie chciałabym się na ich temat rozpisywać.
Ten rok zamykam w 8 punktach i oby ich realizacja poszła mi na tyle sprawnie, jak w 2015 roku.Wpis ten stanowi również część Akcji Celebruj Chwile, jest to zdecydowanie ten moment do którego będę wracać.Ja jakie cele Wy stawiacie sobie na ten nadchodzący rok?

5 komentarzy:

 1. Moja lista jest długa :) stawiam na doskonalenie siebie. Planuję zrobić kilka szkoleń bo to już ostatni dzwonek na to ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne masz plany, ja dołaczyłam do obserwatorow twego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chyba takiej listy w tym roku nie zrobię z postanowieniami, bo z poprzednią ( a raczej jej realizacją) marnie wyszło. Mam tylko jeden cel na 2016-własne mieszkanie.
  Za Twoje cele trzymam mocno kciuki.
  Też biorę udział w akcji Joko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w realizacji planów, tych tutaj przedstawionych i tych prywatnych przede wszystkim :) Ja powoli snuję swoje postanowienia na ten nowy rok, co chwila przychodzą mi nowe pomysły do głowy, a co z tego wszystkiego wyniknie to się okaże :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w realizacji planów, tych tutaj przedstawionych i tych prywatnych przede wszystkim :) Ja powoli snuję swoje postanowienia na ten nowy rok, co chwila przychodzą mi nowe pomysły do głowy, a co z tego wszystkiego wyniknie to się okaże :)

  OdpowiedzUsuń