piątek, 18 grudnia 2015

Akcja Celebruj Chwile - Wishlista Świąteczna

Święta - ile przygotowań, ile wyczekiwania, a do tego jeszcze nad prezentami dumania.

Pewnie większość woli dawać, niż otrzymywać prezenty, oczywiście mam tu na myśli osoby po 14 roku życia. Wcześniej jest zgoła odmienne nastawienie.

Pewną trudność sprawia mi więc ułożenie mojej Listy rzeczy, jakie chciałabym znaleźć pod choinką.
Potraktuję ją więc jako listę świątecznych marzeń, bo bujanie w obłokach idzie mi całkiem nieźle, pozwólmy się więc zatem ponieść marzeniom.


* Pierwszym z marzeń będzie żywa choinka, ta z zeszłego roku sprawiła mi tyle radości, że nie wyobrażam sobie nie mieć takiej i w tym roku. Żywa daje tyle szczęścia, że potrzebuję kolejnej okazji, by się nim upajać. Mam nadzieję że druga połowa spełni to marzenie, choć o blogu wie, to go nie czyta, ale raczej nie powinien pozostać głuchy na moje ciągłe przypomnienia.

* Kolejne marzenie to zapachy, tych nie mogło tu zabraknąć, tylko trzy, albo aż trzy, mam jednak w zamyśle cały rok na realizację tych marzeń. Czekam tylko na jakieś okazje, by móc sobie pozwolić na taki prezent dla samej siebie.
Bvlgari Omnia Crystalline 65ml Woda toaletowa Tester - bo nie zamierzam zbędnie płacić za sam kartonik ;) mam na oku dwie perfumerie: e-glamour i orpe.pl gdzie są w dobrych cenach te właśnie pojemności.
Escada Magnetism 75ml tester i znów e-glamour.pl ma najlepszą cenę.
N. Rodriguez Essence edp tutaj niestety trudniej z dostępnością, bo ten konkretny wariant, a nie eau de musc znalazłam np. w iperfumy.pl, to już niestety i droższa przyjemność.

* W sferze marzeń i planów do zrealizowania pozostaje dysk zewnętrzny 1 TB. Przydałby się z pewnością na te setki zdjęć, które muszą być zachowane.

* Z pewnością nigdy nie wzgardzę dodatkową, pustą paletą magnetyczną Vipera, w konkretnych dwóch wielkościach:
Vipera Profesjonalna Średnia Paleta Puzzle Magnetic Play Zone z Satynową pokrywką
Vipera Profesjonalna Duża Paleta Puzzle Magnetic Play Zone z Satynową pokrywką

* zestaw Lierac Sensorielle (żel pod prysznic, oraz balsam o tej samej nucie zapachowej). Żel uwielbiam i mam spory zapas, ale tego nigdy zbyt wiele. Ciekawi mnie ogromnie jeszcze balsam. Cena regularna zestawu to 99zł, jednak w promocji już 69zł, a od wczoraj w Hebe 49zł. Ogromna siła woli i chęć oszczędzania, a raczej konieczność zaciskania pasa, powstrzymała mnie od zakupu.

Z rzeczy materialnych nic więcej mi nie potrzeba, albo jeszcze na całe szczęście o tym nie wiem.

Mikołaj pod moją własną postacią, zrealizował sobie część z życzeń wysyłanych do Świętego Mikołaja. Spełniło się więc marzenie o kolejnych kolorach Semilac i ciepłych skarpetach.


Niniejszy wpis to część Akcji Celebruj Chwile, do której się przyłączyłam.

3 komentarze:

 1. U nas co roku jest żywa choinka ale bardzo maleńka. spełnienia marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi tez się marzy żywa prawdziwa choinka, to coś cudownego, ale w tym roku chyba kolejny raz będziemy musieli zadowolić się sztuczną i małą, może kiedyś jak będziemy mieć własne mieszkanie. :)

  Ps. Kochana strasznie Cię przepraszam, ale byłam na telefonie i chciałam zaakceptować Twój komentarz pod Akcją a niechcący go skasowałam. :] Jakbyś mogła dodać jeszcze raz do będę bardzo wdzięczna i jeszcze raz cię przepraszam, niechcącyyy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas od wielu lat jest żywa choinka i bardzo lubię czuć jej zapach w domu:)

  OdpowiedzUsuń