poniedziałek, 8 lutego 2016

Vipera. Profesjonalne palety magnetyczne. Puzzle Magnetic Play Zone.

Chciałabym uchylić dziś przed Wami rąbka tajemnicy i pokazać jak uporządkowane są moje kosmetyki. Za sprawą dzisiejszej notki o paletach magnetycznych, wkroczę do świata organizacji toaletki i przechowywania kosmetyków kolorowych.
Nie od dziś znane są palety magnetyczne, dzięki którym możmy mieć pod ręką ulubione cienie, pudry, czy róże. Ich przewagą jest dowolne komponowanie ich ilości i rodzaju. Owszem, część palet ma swoje podziały, są jednak i takie, które nie ograniczają naszej swobody i pozwalają gospodarować je w dowolny sposób, bez znaczenia czy posiadamy dedykowane im wkłady, czy też swoje, pochodzące z różnych marek.
Tak jest właśnie z paletami magnetycznymi Vipera. Dowiedziałam się o nich zupełnie przypadkiem i stałam się ich ogromną zwolenniczką. Towarzyszą mi już od lat i ciągle mi ich mało.
Każda z nich została zakupiona w ich sklepie internetowym, zazwyczaj korzystając z dni darmowej dostawy :) taka ze mnie Pani zaradna i oszczędna :)

Zatem do dzieła, pokażę Wam pokrótce modele palet i to co można w nich przechowywać.


Jedna z większych palet to Vipera Profesjonalna Duża Paleta Puzzle Magnetic Play Zone, która służy mi do przechowywania róży Bourjois. Fakt, nie są one podmagnesowane, więc swobodnie mogą się poruszać, nie mają jednak na to szansy, bo stoi ona zawsze na blacie.
Wymiary paletki: 18,3 cm x 18,3 cm x 1,4 cm.Kolejna, zdecydowanie mniejsza to: Vipera Profesjonalna Mała Paleta Puzzle Magnetic Play Zone, tutaj wymiar był warunkowany światłem pod mini komódką na nóżkach, tam ją właśnie wsuwam. Kryją się w niej wkłady pudrów brązujących i rozświetlacz.
Wymiary: 18,5 cm x 13 cm x 1,4 cm


Kolejne dwie paletki, to już nie seria profesjonalna, stąd też mniejszy ich wymiar, ale za to najbardziej podręczny i wygodny.Dwa maluchy to w rzeczywistości Vipera Duża Paleta Puzzle Magnetic Play Zone, to w nich przechowuję podręczne cienie, te po które sięgam przy większości codziennych makijaży. Jest tu też miejsce na cień do brwi i podstawowe kolory, które najbardziej lubię.
Wymiary paletki: 12,9 cm x 12,8 cm x 1,4 cm

Pora na ostatni model jaki posiadam, w liczbie sztuk trzech, a w nim same cienie.
Jest to: Vipera Profesjonalna Średnia Paleta Puzzle Magnetic Play Zone, każda z tych palet to mój magazyn cieni różnych, z powodów żądz moich próżnych. Cienie po które sięgam rzadziej, ale żal mi się ich pozbyć, bo może kiedyś coś mnie natchnie, może będę potrzebować choć w niewielkiej ilości, testowo, poglądowo, porównawczo.
Wymiary paletki: 24 cm x 12,8 cm x 1,4 cm
Ostatnia z nich pojawiła się u mnie za sprawą prezentu od bratowej i brata :) Dziękuję po stokroć. :)


Każdy z modeli jest dyktowany potrzebą i konkretnymi wymaganiami. Wymiary dopasowuję do miejsca w którym mają leżeć, tak by były pod ręką. Okazuje się że na stronie Vipera Magnetic Play Zone, znalazłam każdy z potrzebnych mi rozmiarów. Sklep internetowy martwi mnie tylko tą informacją - Wyprzedaż, umieszczoną przy paletach, jednak jest ona już tam od roku, myślę że zdążę jeszcze zrobić potężny ich zapas.

Palety dają nam swobodę tworzenia własnych kompozycji i organizowania w wygodny sposób swoich zasobów płaskich kosmetyków kolorowych. Pokrywka ściąga się całkowicie, więc nie musimy bawić się z jej odginaniem, potem magnes chwyta ją stabilnie, chroniąc nasze kosmetyki przed kurzem.

Jestem bardzo zadowolona z palet Vipera i choć nie są one popularne, to zachęcam do przyjrzenia się im z bliska. Może zainspirujecie się moim pomysłem ich zagospodarowania i zapragniecie w ten sposób poukładać swój mały, kolorowy świat.

Co myślicie o paletach magnetycznych?

10 komentarzy:

 1. Jestem w posiadaniu pojemnej toaletki, więc nie muszę wszystkiego przekładać do palet, ale lubię wyciągać z opakowań cienie pojedyncze, których rzadko używam i umieszczać je w paletach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka paleta to ułatwienie życia, zgromadzisz wszystko w 1 miejscu. Widze ze polski producent naprawdę się super rozwija. Brawo Vipera:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nigdy wcześniej nie spotkałam się z tymi tablicami a to świetny wynalazek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie palety magnetyczne i długo czekałam na taka odpowiedź ze strony naszych producentów. Ostatnio jak byłam przy stoisku Vipery to konsultantka powiedziała mi, że są w sprzedaży tylko małe palety ???? A ponieważ paleta Flexi z Inglota bardzo mnie rozczarowała swoim zamknięciem, to muszę właśnie na Viperę zwrócić większą uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne paletki, co prawda nie posiadam jeszcze takiej ale myślę ze warto się zaopatrzyć:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sprawa z tymi paletkami :) obecnie szukam paletki na cienie Kiko i nigdzie nie mogę znaleźć :/

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne palety, piękne cienie i bronzery, ja nie mam za dużo kolorówki

  OdpowiedzUsuń
 8. Super te palety, ja dopiero zaczynam przygodę z nimi

  OdpowiedzUsuń