czwartek, 5 września 2013

Farmona, Nivelazione. Ziołowa sól do kąpieli stóp

Od jakiegoś czasu staram się wyrobić w sobie nawyk dbania o stopy, nie takiego od wielkiego dzwonu, czy święta, ale regularnego, codziennego. 
Ze swojej systematyczności nie jestem zadowolona, chciałabym każdego dnia nakładać krem na stopy na noc, raz w tygodniu puścić w ruch ulubioną tarkę, jednak do tej pory na chęciach się kończy.
Jedynym stałym elementem rozpieszczania stóp,  stało się moczenie ich w soli, co jest dla mnie formą relaksu i daje ulgę zmęczonym stopom.
Czas ten uprzyjemnia mi Farmona, Nivelazione. Ziołowa sól do kąpieli stóp.

I o niej chciałam dziś napisać krótką notkę.


Sól zamknięta w wygodnym opakowaniu, w którym mieści się 600g drobnoziarnistej soli.
Jest to ziołowa sól, jednak  o lekko "męskim" zapachu.Zgadzam się z producentem, kąpiel stóp w tej soli relaksuje, przynosi ulgę, dodatkowo zmiękcza skórę i niesamowicie odświeża. Co do profilaktyki przeciwgrzybiczej, trudno mi się wypowiedzieć. Długo odczuwam świeżość, w pewnym stopniu też mniejsza potliwość.

Lubię te moje rytuały z moczeniem stóp, 15 minut dla siebie, mam nadzieję że ta przyjemność zmobilizuje mnie do rozszerzenia tej części pielęgnacji.A jak u Was z pielęgnacją stóp? Jesteście regularne, macie swoje ulubione kosmetyki?
Dojrzewam do rzucenia sobie wyzwania, 2 tygodnie systematycznej pielęgnacji stóp, myślę że jak zobaczę super efekty, to nawyk sam wejdzie mi w krew.5 komentarzy:

 1. Nigdy nie miałam soli przeznaczonej do pielęgnacji stóp, ale po kremy sięgam prawie codziennie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie używam tego typu kosmetyków, sypię sól kuchenną i mi wystarcza. Chociaż domyślam się że walory zapachowe są przyjemniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam kąpiele dla stóp. Ale o dziwo nivelazione jeszcze nie znam choć widziałam nie raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio zwracamy szczególną uwagę na skórę stóp, posiadamy świetne serum do pięt Regenerum.
  Tego produkty, co opisałaś nie znamy.

  OdpowiedzUsuń