piątek, 27 czerwca 2014

L'oreal. La Manicure. 7in 1 Saviour. Odżywcze serum do paznokci 7 w 1

Jakiś czas temu firma L'Oreal wypuściła na rynek serię odżywek do paznokci.
Wśród nich najmocniej promowane było serum 7 w 1. Różnego typu akcje, np. do zakupu produktów L'Oreal serum to było dodawane za 1gr, skusiły i mnie.

Moje paznokcie nigdy nie były mocne, długie i wystarczająco odporne, by móc się nimi chwalić.
Jedyne skuteczne do tej pory odżywki to seria Nail Tek, szczególnie II.  Stosowana regularnie jako jedyna wzmacnia i utwardza moje paznokcie, zapobiega też ich rozdwajaniu.

Jednak do serum L'Oreal podeszłam z zaciekawieniem.
Sporo obietnic producenta: ochrona, wzmocnienie, zmniejszenie łamliwości, rozdwajania, odżywienie paznokci sprawiło że pełna nadziei zaczęłam je stosować.


Serum utrzymane w złotej kolorystyce opakowania wygląda bardzo elegancko. Jednak sam kosmetyk to zaledwie 5ml serum, dla mnie to trochę mało.
Pędzelek jest wygodny, konsystencja serum również nie sprawia problemów podczas malowania a na paznokciach wygląda jak lakier bezbarwny, nawet przy dwóch warstwach.
Wysycha dość szybko, na szczęście tylko na paznokciach, a nie w buteleczce.


Jeśli chodzi jednak o działanie...
Niestety, w krótkich żołnierskich słowach napiszę - nie sprawdziła się.

Stosowałam ją zarówno jako bazę pod lakier, oraz jako typową odżywkę solo. W obu przypadkach nie poprawiła w żadnym stopniu stanu moich paznokci. Nie ma mowy o utwardzeniu, wzmocnieniu, odżywieniu, czy zmniejszeniu rozdwajania.

Moje paznokcie jak były, tak są w opłakanym stanie. Fakt, nie oszczędzam ich, łagodnie się z nimi nie obchodzę, ale takie życie, są po prostu narażone na uszkodzenia.

Słyszałam opinie wielu osób, że w ich przypadku efekty są widoczne, paznokcie są faktycznie wzmocnione, jednak w tak beznadziejnym i trudnym przypadku jak mój - nie dała rady.

Dochodzę już do dna drugiego opakowania i na tym koniec.
Wracam do Nail Tek, być może znów mnie podratuje.


Cena to około 20zł o ile się nie mylę. To zbyt wiele, jak za taką pojemność i brak efektów.

Miałyście okazję stosować?

2 komentarze:

  1. Szkoda, że się nie sprawdziło, dobrze że dostałaś je gratis a nie wydałaś niepotrzebnie kasy na ten produkt. Nail Tek na pewno Ci pomoże :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że się nie sprawdziło, już myślałam, że to będzie jakiś hit ;/

    OdpowiedzUsuń