wtorek, 31 marca 2015

Dermo Pharma. Maska Kompres 4D. Intensywny lifting i modelowanie. Aktywna ochrona DNA

Testowania masek ciąg dalszy.
Intensywny lifting nie jest mi chyba jeszcze potrzebny, ale nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła na własnej skórze, czym różnią się podobne maseczki, o różnych właściwościach i obietnicach producenta.

Maseczkę tak jak i poprzednią - nawilżającą, kupiłam na wyprzedażach w Biedronce, Kosztowała zaledwie kilka zł, wrzuciłam więc do wózka wszystkie dostępne warianty.


Ten rodzaj niekoniecznie dedykowany jest mojej skórze, nie chce mi się jednak wierzyć że byłby w stanie mi zaszkodzić. Trudno mi się też odnieść do tego, czy miałby szansę komuś pomóc.


Niemniej jednak po zastosowaniu tej maseczki, podobnie jak i tej nawilżającej, moja skóra staje się miękka, jędrna i miła w dotyku. Znika uczucie ściągnięcia, a pojawia się przyjemne napięcie.

Chłód stanowi dla mnie dyskomfort w każdej tego typu masce, przygotowana na te odczucia jestem w stanie jakoś to przetrzymać, jednak mimo wszystko uważam, że są one stworzone na cieplejsze pory roku.


Muszę przyznać że nie widzę żadnej różnicy między tym wariantem, a poprzednio opisywanym. Można spokojnie stosować je zamiennie i jeśli będę mieć okazję kupię którąkolwiek, w zależności od dostępności, a nie od obietnic producenta.

Latem przed większym wyjściem będzie idealną maską bankietową, schłodzi, przygotuje skórę przed nałożeniem makijażu, wygładzi, poprawi napięcie. Efekt nie jest długotrwały, ale latem skórze przyda się chociaż krótka chwila oddechu.

Płyn jakim nasączona jest maska i którego nadmiar pozostaje w opakowaniu, stanowi świetny starter pod makijaż.

Skórze wymagającej liftingu raczej niewiele pomoże, jednak efekt nawilżenia jest dla mnie wystarczający.

3 komentarze:

  1. Nawet kiedyś je oglądałam w Biedronce, ale ostatecznie nie kupiłam, bo mam w tej chwili inne maski, które muszę zużyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wolę jednak własnoręcznie kręcone maseczki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam,taka średnia była jak dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń