niedziela, 12 kwietnia 2015

31. Międzynarodowy Kongres i Targi LNE&Spa - byłam dziś, zwiedziłam, jutro pokażę co kupiłam

Kolejny Kongres i Targi już za nami. Tym razem miejscem rozpusty był Kraków i przestronna Hala Expo. Obecna lokalizacja, bije na głowę poprzednie miejsce ich organizacji, tamte wąskie i kręte korytarze, ścisk i rozłożenie stoik dawało się we znaki. Trudno było rozejrzeć się spokojnie za interesującymi nas firmami, tutaj na całe szczęście jest już inaczej.

Przeszłam całą Halę dwukrotnie, momentami moje gapiostwo i niezdecydowanie, postanowiło dorzucić mi kilka minut marszu dodatkowo. 
Finalnie odnalazłam wszystko to co chciałam, jednak szczegółowo o zakupach będzie dopiero  jutro. 

Dziś zapraszam na mały spacer ze mną.

Zacznę od stoiska Maestro, do którego dotarłam w miarę wcześnie, choć zaczęłam przegląd oferty wystawców od niewłaściwej strony. Niemniej jednak kiedy dochodziłam do ich stoiska było w miarę pusto, choć z minuty na minutę sytuacja się zmieniała. Udało mi się szybko i w spokoju zrobić satysfakcjonujące mnie zakupy.


Poza pędzlami Maestro, miałam jeszcze kilka konkretnych stoisk w planach, byłam też ciekawa czy pojawi się coś nowego.


Trafiłam na nowe marki - o istnieniu większości nie miałam pojęcia, przy niektórych stoiskach spędziłam też trochę więcej czasu, kilka z nich mocno mnie również zaciekawiło.

Ogólnie Targi oceniam bardzo pozytywnie, atmosfera, lokalizacja, wygląd hali, cała otoczka i rozplanowanie stoisk, bardzo do mnie przemawiają. 
Co prawda nadal brakuje mi kilku firm, które wystawiają się na Targach Beauty Forum: Costasy, Gosh/Lumene, Peggy Sage, ale może kiedyś i tutaj zawitają.


Może któraś z Was też była na tych, czy innych Targach, jakich wystawców Wam brakuje? Jakie marki chętnie byście widziały na tego typu wydarzeniach?

9 komentarzy:

 1. ależ żałuję, że mnie tam nie było!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto wybrać się tam, chociaż raz w roku.

   Usuń
 2. Widać, że świetne targi, zazdroszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. byłam i kilka rzeczy kupilam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pędzle Maestro mam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią bym się wybrała na takie targi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze fajnie wyglądają te targi. I jak dużo firm :)

  OdpowiedzUsuń