środa, 15 kwietnia 2015

Tołpa. Dermo Face. Hydrativ. Maska-kompres nawilżająco-odprężająca na twarz i pod oczy.

Testowania maseczek ciąg dalszy. 
Zdecydowałam się systematycznie sięgać po maseczki do twarzy, nie żebym była taka sumienna od zawsze, zmobilizował mnie do tego stan mojej cery. Mocne odwodnienie, wysuszenie i łuszczenie, daje mi się mocno we znaki, stwierdziłam że maseczki nie zaszkodzą, a mogą pomóc w powrocie do lepszego jej stanu, albo umożliwią mi w miarę normalne funkcjonowanie.

Powracający dyskomfort mocno ściągniętej skóry, w znacznej mierze niwelują maseczki, stosowane w miarę systematycznie, sprawiają że suchych skórek jest trochę mniej. Dla mnie to dużo, każda, nawet najmniejsza poprawa, jest mile widziana.

Kolejną po jaką zdecydowałam się sięgnąć, jest Tołpa Dermo Face, Hydrativ. Wariant który wybrałam to Maska-Kompres nawilżająco-odprężająca.
Miałam na uwadze dobre działanie masek: Stimular, jak i Amarantus, których używałam wcześniej.


Wszystkie oznaczenia i informacje przekazane na opakowaniu są czytelne i jasne. Mnie szczególnie skusiła wizja regeneracji mikrouszkodzeń i pomocy w odbudowie bariery ochronnej. Nawilżenie jest też zawsze mile widziane.


Jak wygląda jej działanie w praktyce?
Po zastosowaniu maski skóra staje się miękka, gładka i miła w dotyku, z całą pewnością poprawia się też jej nawilżenie. Bywało że stosowałam ją co dwa dni w miarę możliwości czasowych.
Trudno mi się niestety odnieść do wspomnianej wcześniej odbudowy bariery ochronnej, niemniej jednak po zastosowaniu maski stan skóry poprawia się, wygląda ona lepiej, choć na długotrwałą poprawę muszę jeszcze pewnie długo poczekać i więcej nad nią pracować.

Zaobserwowałam pozytywne działanie maski, dalej będę więc sięgać po tę, lub kolejne tej marki.

Stosowanie ich to sama przyjemność, kremowa konsystencja gładko rozprowadza się na skórze, przy zmywaniu trzeba jednak uważać by nie dostała się do oczu.


Cena za maskę to około 7zł, za pojemność 2x6ml wydaje się być okazyjna.

Znacie maski do twarzy marki Tołpa? Może na którąś szczególnie powinnam zwrócić uwagę?

5 komentarzy:

 1. Lubię stosować ją pod oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawia mnie słuszność stosowania takich maseczek :P Jednorazowe użycie produktu zazwyczaj nie daje zauważalnych efektów, a długoterminowe stosowanie jest z ekonomicznego punktu widzenia nieopłacalne. Dlatego zawsze zastanawiają mnie jednorazowe maseczki jako samodzielne produkty, bo jako próbki pełnowymiarowego opakowania to rozumiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jej, ale za taką cenę czemu by nie wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam tej maski ale generalnie Tołpę bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń