poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Zakupy z 31. Kongresu i Targów LNE & Spa w Krakowie.

Każdorazowo podsumowaniem minionych Targów kosmetycznych są zakupy tam poczynione i tym  razem nie może być inaczej.

Nie potrzebowałam zbyt wiele kosmetyków, staram się zużywać to co mam, kilka rzeczy jednak mnie skusiło. Ubolewam tym samym, że w ciągu roku kupuję tyle na zapas, że kuszą mnie promocje, bo musiałam odmówić sobie teraz kilku interesujących mnie produktów.

Stałym punktem Targów jest stoisko Yasumi. Ze względu na niestabilną kondycję mojej skóry wybrałam znaną mi już Ampułkę Dry Skin (7,5zł). Obecnie moja skóra znacznie się łuszczy, dokucza mi też uczucie ściągnięcia - kosmetyk ten dobrze się sprawdzi i tym razem.
Kolejny stały punkt każdych targów do Pędzle Maestro. Zdecydowałam się na zakup nowości w ofercie: 481, 322, 231. Spontanicznie dorzuciłam 610 i 630 oba pędzle w rozmiarze 4. Zbiór zasiliły również pędzle 720 w rozmiarach 2, 4, 6 - lubię taki kształt pędzli, ostatnio często po nie sięgam, stąd dublowałam też 710 r. 4 i 6. Ostatni pędzel z białym włosiem to Shadow. Całość 100zł
Miałam na oku jeszcze kilka innych pędzli, zakup tych zostawiam sobie jednak na później, żebym miała po co jechać w przyszłości na Targi.
Tym razem odwiedziłam też stoisko Ziaji. Peeling Bardzo Mocny z serii Pro (15,10zł) miałam już kiedyś, przyda się z pewnością. Dorzuciłam też emulsję ultranawilżającą z mocznikiem 13,28zł.
Uległam i ja. Kupiłam Semilac, potem pomyślę co dalej. RefectoCil 3 dorzuciłam do zakupów na tym samym stoisku, mam nadzieję że kolor będzie odpowiedni, wcześniej się w nich nie zorientowałam. Całość to niecałe 100zł.
Wielokrotnie podczas każdych Targów mijałam stoiska z kolczykami, jako że często miewam podrażnione uszy i sięgam wtedy po kolczyki, które miałam podczas przebijania, postanowiłam kupić na próbę inne. Jeśli się sprawdzą, to kilka kolejnych kiedyś jeszcze wezmę. 18,90złTo już wszystko, dużo tego nie ma, choć i tak jest tego więcej niż planowałam.
Uwielbiam Targi za szeroki dostęp do ciekawych produktów, dobre ceny i okazję zapoznania się z nowościami.

Znacie kupione przeze mnie produkty?

15 komentarzy:

 1. Widzę, że Ziaja nie zrobiła żadnej promocji, bo ceny jak ze sklepu firmowego. Patrząc na pojawiające się relacje z targów w Krakowie nie żałuję, że się nie wybrałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja również! Ich pędzle to ideały, zwłaszcza za taką cenę.

   Usuń
 3. Pędzle Maestro mam i bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie ciągle mało. Niektóre dubluję, bo sięgam po nie każdego dnia.

   Usuń
 4. Fajne zakupy, dobrze, że mnie tam nie było bo bym nakupiła mnóstwo rzeczy:D

  OdpowiedzUsuń
 5. tyle pędzli meastro za 100 zł? bardzo dobry deal :)

  OdpowiedzUsuń
 6. tez kupiłam kilka rzeczy i jutro sie moze pochwale:) peeling ziaji mocny mam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. znam hennę Refectocil - jakieś 10 lat temu kupowałam ją na Allegro (w kolorze ciemnobrązowym) i była rewelacyjna :) muszę koniecznie do niej wrócić!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zainteresowalas mnie ta kuracja z mocznikiem z Ziaji i bardzo mi się spodobały kolczyki.

  OdpowiedzUsuń